KP PSP w Oleśnie

ul. Solny Rynek 1
46-300 Olesno
telefon: 478616010, 478616020

Tel alarmowy: 998 lub 112

Na terenie obiektów sportowych komendy powiatowej PSP w Brzegu 17 maja 2016 roku starły się ze sobą w sporcie pożarniczym reprezentacje komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej z Opolszczyzny.

Zawody odbyły się w trzech konkurencjach: wspinanie przy użyciu drabiny hakowej, pożarniczy tor przeszkód i ćwiczenia bojowe. Zawody otworzył opolski komendant wojewódzki PSP bryg. Marek Kucharski. W tym roku na pierwszych dwóch miejscach w klasyfikacji generalnej nie było zmian. Tak jak w poprzednim roku wygrała komenda w Oleśnie i drugie miejsce zajęła komenda w Strzelcach Opolskich, natomiast trzecie miejsce wywalczyła tym razem komenda w Opolu. Pożarniczy tor przeszkód wygrał Krzysztof Zyga z komendy w Oleśnie z czasem 17,20" a wspinanie przy użyciu drabiny hakowej Tobiasz Klama również z komendy w Oleśnie z czasem 14,73". Najlepszy wynik w ćwiczeniu bojowym miała komenda w Strzelcach Opolskich z czasem 29,96". Wszystkie wyniki z osiągniętymi czasami podane są pod tym linkiem.

Po zakończeniu rywalizacji puchary i dyplomy wręczył zawodnikom opolski komendant wojewódzki PSP bryg. Marek Kucharski. Pogratulował zawodnikom bardzo dobrej formy i przygotowania, które może skutkować wysokimi notami na arenie krajowej.

 

Opracowanie:
bryg. Adam Janiuk
oficer prasowy OKW PSP

Służba Cywilna

Nie dla czadu

Karta ratownicza w pojeździe

Darmowa gra edukacyjna

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com