KP PSP w Oleśnie

ul. Solny Rynek 1
46-300 Olesno
telefon: 478616010, 478616020

Tel alarmowy: 998 lub 112

W dniu 15 grudnia 2015 r. w sali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Zawadzkiem rozegrano turniej finałowy o puchar Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego w tenisie stołowym. W turnieju rywalizowali zawodnicy reprezentujący KP PSP w Nysie, KP PSP w Prudniku, KP PSP w Oleśnie oraz KP PSP w Strzelcach Opolskich.

Zmaganiom przyglądał się Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego st. bryg. Jerzy Paluch w towarzystwie Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Opolskich st. bryg. Wojciecha Lisowskiego oraz Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnie st. kpt. Wojciecha Wiechy.

Po serii zaciętych pojedynków turnieju finałowego klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

I miejsce KP PSP w Strzelcach Opolskich,

II miejsce KP PSP Olesno,

III miejsce KP PSP Prudnik,

IV miejsce KP PSP Nysa.

Oleską komendę reprezentowali strażacy: mł. asp. Bartosz Włoch,  asp. Tomasz Jachymski, mł.ogn. Rafał Wiktor i sekc. Krzysztof Zyga.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został  zawodnik KP PSP w Strzelcach Opolskich asp. Tomasz Wdowik. Strzeleccy strażacy kolejny raz  z rzędu wywalczyli I miejsce, co świadczy o ich bardzo wysokim poziomie sportowym. Dla oleskich strażaków turniej zakończył się również dużym sukcesem. Uzyskując wicemistrzostwo, poprawiliśmy wynik z roku 2013 gdy oleska reprezentacja zajęła w finale III miejsce. GRATULUJEMY.

tekst: mł.bryg. P. Zdziechowski / foto: KP PSP Olesno

 

 

 

Służba Cywilna

Nie dla czadu

Karta ratownicza w pojeździe

Darmowa gra edukacyjna

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com